• info@e-yandal.com
 • (0850) 420 5418
e-yandal.com

E-Yandal'da Sistem Nasıl Çalışır ?

E-Yandal Türkiye’de ilk kez başlatılan ve yandal uzaktan eğitim yöntemiyle yapılan Yan Dal sınavlarına hazırlık programlarıdır. E-yandal’da dersler internet üzerinden görüntülü ve sesli olarak canlı yayınlarla verilir.Programlar sırasında katılımcılar kendi bilgisayarlarında eğitimcileri canlı olarak izler,soru sorar, cevaplarını alır, sınavlar yapılır.

img
Kayıt Formunu Eksiksiz Doldurun

Kayıt Aşamasında bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olun.

img
Ödeme Sonrasında Eğitim Danışmanınız ile Görüşün

Eğitim Danışmanınız ile görüşüp eğitimin detayları hakkında bilgi alın.

img
Kayıt İşleminizi Tamamlayın ve Eğitime Başlayın

Kayıt işlemlerinin detayları hakkında destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yandal (YDUS) Programı

Değerli katılımcılar, elektronik ortamda eğitimini amaçladığımız YDUS programını açıklamak, uzaktan eğitim avantajlarından bahsetmek ve YDUS da başarı oranınızı arttırmak için yaptığımız çalışmaları tanıtmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık.

YANDAL UZAKTAN EĞİTİM

 1. Kayıt formunu eksiksiz doldurmak,
 2. Eğitim danışmanınızı belirlemek,
 3. Ödeme tercihlerinizi belirlemek,
 4. İlgili bilgisayar ve telefon yazılımlarının kurulum işlemleri,
 5. Lisanslama işlemleri,
 6. Ders notları ve videolarınızın tanımlanması,

Programımıza kayıt gerçekleştirdiğinizde yukarıdaki işlemler sırasıyla bilgi işlem birimimiz tarafından hatasız uygulanmaktadır. Ayrıca bilgi-işlem birimimizden tüm kullanımlarınızda, donanım değişiklikleri yaptığınızda ve yaşadığınız sorunlarda “ 09:00 – 22:00 ” saatleri arasında ücretsiz destek alabilirsiniz.

YANDAL uzaktan eğitim programında; (Offline – Online)  Offline paketlerden herhangi birini satın alan katılımcı uzaktan eğitim ile canlı gerçekleştirilen derslere katılamazlar. Fakat bu dersleri almış olduğu paketin koşullarına göre offline izleyebilmektedir.
Online paketleri ise offline paketleri kapsayacak şekilde e-yandal tarafından uzaktan eğitim adı altında geliştirilmiştir. Derslerinizi online paket ile canlı olarak izleyebilirsiniz.

Satın alma tercihlerinizi belirlerken eğitim danışmanınıza ilgili uzaktan eğitim paketinin soru kampının olup olmadığını sorarak öğrenebilirsiniz. Soru kampı aldığınız paketin içeriğinde bulunmuyorsa, ayrıca talep ederek paketinize ekletmenizde fayda vardır. Soru kamplarının önemi YDUS ta başarı oranınızı arttırmak için son derece önem taşımaktadır. “

 

E-Yandal’ın Avantajları

 • E-Yandal, YANDAL programları içinde en çok tercih edilenidir. Köklü bir eğitim firmasının tecrübelerini yansıtmasından daha doğal ne olabilir ki?
 • Dershane yollarında geçen vakitlerden kazanmaksa hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 • İnternet erişimi olan her yerde derslerinizi izleyebileceğiniz bir platform.
 • Yeni teknolojileri takip ederek ve kullandığı sistemlerde uygulayarak kendini sürekli geliştirmektedir. Böyle bir platformu kullanmak, kendinizi de geliştirmek ve güncel tutmak demektir.
 • Tecrübeli eğitmenleri ve düzenlediği soru kampları ve zengin içerikleriyle sınavlarda başarı oranlarını arttırmak için soluksuz çalışan bir ekibin emeği.

Uzaktan Eğitim veren İlk Adres

Türkiye’de 4 ANADAL da yandal uzaktan eğitim veren ilk adres, e-yandal.

Sosyal medya platformları üzerinde bile bilgi ve sorular yayınlayarak, bir çok kaynağa ve makaleye yine ücretsiz yer veren e-yandal, haber sitelerinde de ön planda. Ayrıca E-Yandal derecelerle aldığı sonuçlarda da katılımcı dostu bir platform olduğunu kanıtlamıştır.

Konu Dışı Bilgi – Spot Tanıtım (Sadece YANDAL’da değil! TUS içinde oluşturulmuş platformlarımız mevcuttur. )

Değerli ziyaretçimiz, sizi katılımcılarımız arasında görmekten mutluluk duyacağız. İletişim bilgilerinizi bırakırsanız, eğitim danışmanlarımız tarafından dönüş sağlanacaktır. İlginize ise ayrıca teşekkür ederiz.