Neden E-Yandal ?

Hızla gelişen teknoloji ve bilgi artışı, öğrenme özellikleri ve eğitimdeki “eleme” merkezli tutum, sınavları çok özel bir konuma taşımaktadır. Elemenin olmazsa olmazı olan sınava hazırlık ise artık bambaşka bir deneyim ve yöntem gerektirmektedir.

e-YANDAL sınav odaklı zengin bilgi – soru içeriği ve sınava hazırlanma yöntemleri İLE siz UZMAN HEKİMLERE destek olmayı hedeflemektedir.

1. Güçlü Kadro

e-Yandal, 2010’dan beri, Türkiye’nin en güçlü eğitmen kadrosuna sahiptir. Yan dal uzmanlık sınavlarına hazırlıkta tartışmasız sektör lideridir. Ayrıca yurt dışında tıpta uzmanlık eğitimlerinde tek, tartışmasız lider ve öncü olan e-Yandal, Tıpta Uzmanlık ve Yan Dal eğitimlerinde ulusal ve uluslararası çapta global bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

karekod-yandal

2. Güçlü ve Modern Teknik Altyapı ile Uzaktan Eğitimde (online-offline) Lider

Dijital çağda tıp eğitimi evrim geçiriyor. Yetişkin öğreniminde gelişen teknoloji ile iç içe olan eğitim modelleri daha çok tercih ediliyor. İşte bu değişim ve dönüşümü onlarca yıl önceden fark eden e-Yandal, Türkiye’de uzaktan tıp eğitimine başlayan ilk kurumdur. On yıldan fazla deneyimiyle şu anda online ve offline uzaktan eğitimde tüm engelleri ortadan kaldırdık. e-Yandal 7 gün 24 saat kısıtlamasız ve her yerden eğitim alabileceğiniz teknik alt yapısıyla online ve offline yurtiçi ve yurtdışı tıpta uzmanlık ve yan dal eğitimlerinde liderdir.

3. Anında Hizmet ve Destek

e-Yandal, güçlü altyapı ve dinamik ekibiyle sizin tüm gereksinimlerinize anında yanıt verir. e-Yandal Ailesi’ne katıldığınız anda eğitim almaya başlarsınız. Uzaktan erişim imkanı, hızlı ve kolay ulaşılabilir danışmanlar ve dinamik teknik ekibiyle e-Yandal tüm sorun ve taleplerinize birebir ve hemen yanıt verir.

servis

4. Üç Aşamalı Kariyer Rehberliği

Size “e-Yandal Ailesi’ne hoş geldiniz” dememizin bir nedeni var. Çünkü e-Yandal’da sizi dinliyor, anlıyor ve sizin için çalışıyoruz. Kariyer yolculuğunuzda sizleri sadece derslerle değil kariyer rehberliğiyle de destekliyoruz. Üç aşamalı rehberlik programının;

1. Aşamada

Yetişkin öğrenimi, ders çalışma teknikleri ve motivasyonu sürekli kılma konularında rehberlik alacaksınız.

2. Aşamada

Kendi alanlarında Türkiye’nin en deneyimli eğitmenleri mesleki deneyimlerini sizlere aktaracak.

3. Aşamada

Türkiye’de bir ilk olan Pediatri ve İç Hastalıkları Tercih Rehberleri kitaplarının yazarı Doç. Dr. Mehmet Kaya tercih dönemindeki seminerleriyle sizlere profesyonel destek sağlayacak. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ister canlı ister size uygun bir saatte offline olarak, tüm bu rehberlik uygulamalarına ulaşabileceksiniz.

Kariyerinizin en kritik kararını verirken e-Yandal olarak tüm gücümüzle ve empatimizle yanınızdayız.

Artık e-yandal Ailesi’nin bir ferdi olarak hedefleriniz size bir adım daha yakın. Hayallerinize ulaştığınız andaki tebessümünüz bizim için en büyük kazanç olacaktır. Yolumuz uzun ve zorlu. Haydi durma, birlikte yürüyelim!