• info@e-yandal.com
  • (0850) 420 5418

e-Yandal 2007 yılından beri TUS ve 2010 yılından itibaren de YDUS hazırlık kursları düzenlemekte, kursiyerlerine TUS ve YAN DAL UZMANLIK eğitimi ve danışmanlık desteği vermektedir..

Türkiye’de uzaktan eğitimi ilk gerçekleştiren kurum olarak TUS eğitimleri ile birlikte, e-Yandal markamızla 2010 yılından itibaren değerli uzman hekimlerimize 4 ANA DALDA (dahiliye-genel cerrahi-pediatri ve kadın doğum dallarında) yandal eğitimleri veriyoruz.
Bugüne kadar eğitimlerimizle pek çok hekimin yanında yer aldık. Bundan son derece mutluyuz.. Siz saygıdeğer hekimlere, gelişmiş teknolojik altyapımızla, istediğiniz her yerden ve istediğiniz saatte eğitim hizmetlerine ulaşabilme imkanı sağlıyoruz..
Alanında tecrübeli ve kaliteli bir eğitimci kadrosuna sahibiz.. Dolayısıyla temel ilkemiz sizlere üst düzey bir eğitim sunmaktır.

Yayınlarımız ve ders notlarımız, TIPTA YAN DAL konusunda bilinen ve başarısını kanıtlamış kadromuz tarafından titizlikle hazırlanmış piyasadaki en güncel yayınlardır. Ders notlarımızın sınav sorularını yakalama performansı çok yüksektir. E-YANDAL, eğitim verdiği kişilere kalite, güven, memnuniyet, yenilikçilik prensipleriyle değer katarak hizmet vermeye devam edecektir.