E-Yandal

e-Yandal 2007 yılından beri TUS ve 2010 yılından itibaren de YDUS hazırlık kursları düzenlemekte, kursiyerlerine TUS ve YAN DAL UZMANLIK eğitimi ve danışmanlık desteği vermektedir..

img
Neden e-Yandal

Neden YANDAL sınavlarına katılmalıyım?

img
Seminerlerimiz

Uzmanları tarafından yapılan seminerlerimiz

img
YDUS Yayınlarımız

Pediatri - Dahiliye - Genel Cerrahi Kadın Doğum YDUS Yayınlarımız

img
e-yandal.com

Neden E-Yandal'a İhtiyacım var?

Hızla gelişen teknoloji ve bilgi artışı, öğrenme özellikleri ve eğitimdeki “eleme” merkezli tutum, sınavları çok özel bir konuma taşımaktadır. Elemenin olmazsa olmazı olan sınava hazırlık ise artık bambaşka bir deneyim ve yöntem gerektirmektedir. e-YANDAL sınav odaklı zengin bilgi – soru içeriği ve sınava hazırlanma yöntemleri İLE siz UZMAN HEKİMLERE destek olmayı hedeflemektedir.

  • e-Yandal, 2010’dan beri, Türkiye’nin en güçlü eğitmen kadrosuna sahiptir. Yan dal uzmanlık sınavlarına hazırlıkta tartışmasız sektör lideridir.
  • Dijital çağda tıp eğitimi evrim geçiriyor. Yetişkin öğreniminde gelişen teknoloji ile iç içe olan eğitim modelleri daha çok tercih ediliyor. İşte bu değişim ve dönüşümü onlarca yıl önceden fark eden e-Yandal, Türkiye’de uzaktan tıp eğitimine başlayan ilk kurumdur.
  • e-Yandal, güçlü altyapı ve dinamik ekibiyle sizin tüm gereksinimlerinize anında yanıt verir. e-Yandal Ailesi’ne katıldığınız anda eğitim almaya başlarsınız.
  • Size “e-Yandal Ailesi’ne hoş geldiniz” dememizin bir nedeni var. Çünkü e-Yandal’da sizi dinliyor, anlıyor ve sizin için çalışıyoruz.

YDUS NEDİR

Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı, Sağlık Bakanlığı eğitim ve araştırma hastanelerinde, üniversitelerin tıp fakültelerinde ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde daha ileri seviyede Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi görmek isteyen adaylar için yılda 1 nadiren 2 kere ÖSYM tarafından yapılan sınavdır.

E-Yandal olarak Yan Dal Uzmanlık Sınavı için 2010 yılından beri hizmet veriyor ve yine 2010 yılından beri kazandırıyoruz.

 (0850) 420 5418  numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçerek, kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Bilgi Almak için Tıklayınız

  • Kayıt ödemelerini, TUSMER Eğitim Kurumları banka hesaplarına havale / EFT ile yapabilirsiniz.
  • Paynet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • tusyayinlari.com internet sayfası üzerinden satın alabilirsiniz

Kitap siparişi vermek için tusyayinlari.com internet sayfasına giriş yapın. İstediğiniz kitabı seçip siparişi tamamla butonuna basın. İster üyelik açarak, ister üyeliksiz olarak devam edin. Adres ve iletişim bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun. Son aşama olarak ödeme sekmesinde Havale / EFT veya kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın. Ödemeniz onaylandıktan sonra kargonuz 7 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır.

YANDAL
UZMANLIK SINAVINDA LİDER